Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському стартував квест «Літературна спадщина Кам’янця»

У Кам'янці-Подільському стартував квест «Літературна спадщина Кам'янця»

22 квітня 2016 року до відкриття туристичного сезону Літературна зала Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника організувала на території Старого міста пішохідний квест «Літературна спадщина Кам’янця». Тоді це був своєрідний експеримент, адже подібних тематичних квестів у місті не проводилось. Чи вдасться своєрідна «афера», не знав ніхто. Але усе склалося якнайкраще. Учасникам, які стали дебютантами на літературознавчій ниві, квест надзвичайно сподобався. Та й після вдалого старту він проводився неодноразово. Наразі ж квест «Літературна спадщина Кам’янця» – одна із послуг, яку надає Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. Тож гарна традиція має тривати! А щоб знавців літературної спадщини міста над Смотричем побільшало, Літературна зала спільно із газетою «КлюЧ» оголошують новий сезон літературних батлів.

Узяти участь в квесті можуть усі охочі. Для цього необхідно зробити наступні кроки:

1. Ознайомитись із завданням та відшукати об’єкт, що є відгадкою.

2. Сфотографуватись на фоні даного об’єкта і надіслати світлину на електронну скриньку [email protected] з поміткою «Літературна спадщина Кам’янця», вказавши наступну інформацію: прізвище та ім’я учасника, назву об’єкта.

Завдання з’являтимуться щоп’ятниці на сторінках газети «КлюЧ» та у офіційній групі Літературної зали у соціальній мережі «Facebook»: www.facebook.com/groups/litzala. Час на виконання кожного із них вказуватиметься окремо. За кожну правильну відповідь учасники отримуватимуть бали, які будуть залежати від складності завдання та оцінюватимуться від 1 до 3. Квест складається із 10 завдань. Тож імена переможців дізнаємось 31 березня 2017 року.

Троє кращих знавців літературної спадщини нашого міста отримають дипломи переможців, безкоштовні квитки на трьох осіб у Галерею мистецтв, передплату на газету «КлюЧ» та літературні новинки від сучасних українських авторів із автографами.

У Кам'янці-Подільському стартував квест «Літературна спадщина Кам'янця»

Новини по темі

Back to top button