Кам'янець-Подільський

Гурт «Антитіла» їде на Хмельниччину

Поділитись
Поділитись

Гурт «Антитіла» їде на Хмельниччину

На підтримку свого п’ятого альбому гурт «Антитіла» вирушає у великий всеукраїнський тур «Сонце». Концерти пройдуть у 30 містах України. Серед них – чотири Хмельницької області.

Тур «Сонце», як зазначають у прес-службі гурту, подарує шанувальникам нову програму, сучасне світлове шоу, шалений драйв, незабутні емоції та щире спілкування з кумирами.

Першим містом на Хмельниччині, яке зустріне «Антитіла», стане Нетішин, де 2 березня відбудеться концерт у Палаці культури. Через два дні, 4 березня, тур «Сонце» завітає до Старокостянтинова в Гарнізонний будинок офіцерів. В актовій залі Подільського державного аграрно-технічного університету, що у Кам’янці-Подільському, концерт відбудеться 5 березня.

У столиці Хмельницької області «Антитіла» запланували свій виступ на 1 квітня. Концерт відбудеться у обласній філармонії.

Фото antytila.com.

Поділитись
Новини по темі
Кам'янець-Подільський

Астрологи назвали 3 знака зодиака, которых ждут большие трудности

Апрель 2022 года будет трудным сразу для трех знаков зодиака. Энергия Марса...

Кам'янець-Подільський

В Новой почте рассказали как изменилась работа отделений, тарифы и сроки доставки 

Война повлияла на работу бизнеса в Украине, включая логистические компании.  Рассказываем, как...

Кам'янець-Подільський

В Дия возвращается очень нужная украинцам функция

С момента полномасштабной войны в Дия пропали водительские удостоверения. Но уже в...

Кам'янець-Подільський

На оккупированных территориях предпринимателей заставляют перерегистрироваться по законам РФ

Коллаборанты Энергодара при поддержке российских оккупантов давят на местных предпринимателей и заставляют...