Інциденти

На Хмельниччині шукають 25 суддів

Вища кваліфікаційна комісія оголосила добір на вакантні посади сіддів по всій Україні. 3 квітня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила добір на 600 вакантних посад суддів місцевих судів, а на Хмельниччині це 25 вакансій на посаду судді.

Реєстрація намірів, як інформує Ye.ua, триватиме до 16 квітня 2017 року (включно), тобто ті, хто не зареєструє свій намір боротися за місце судді до цієї дати, не зможе потім брати участь у конкурсі.

Терміни приймання Комісією заяв і документів – з 17 квітня по 16 травня 2017 року (включно). 16 травня 2017 року визначено кінцевим терміном приймання документів. Заяви, що надійшли до Комісії після цієї дати, не розглядатимуться.

«Незважаючи на стислі строки, саме за рахунок нових конкурсів судова система має не лише кількісно, але і якісно оновитися. Зараз надважливо закликати практикуючих юристів взяти участь у доборі на вакантні посади суддів, щоб скласти конкуренцію представникам старої системи, зокрема суддям та їхнім помічникам», – зазначає активістка Альона Береза, представниця кампанія «ЧЕСНО. Фільтруй суд».

Усі вимоги до кандидатів, та деталі подання документів розміщенні на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Новини по темі

Back to top button