Кам'янець-ПодільськийСпорт

Міжнародний турнір з карате започаткував співпрацю

Кам’янець-Подільський вчора, дев’ятого червня, підписав лист про наміри з Вроцлавським фондом «Білочервоний» та Подільським центром традиційного карате-до «Пересвєт».

Ссьогодні ж, 10 червня, у Старій фортеці пройде Другий Міжнародний турнір з карате за участі сотні спортсменів різних вікових категорій з України, Польщі та Чехії. Організовують змагання фонд «Білочервоний», заснований Нижньосілезькою академією карате у Вроцлаві, та Подільський центр традиційного карате «Пересвєт», вихованці якого представляють більшу частину збірної України – повідомляє сайт міської ради.

Учора у заступника міського голови Вадима Савчука відбулася зустріч з президентом Нижньосілезької академії карате Павелом Касперкєвічем та президентом центру «Пересвєт» Володимиром Пучою. У рамках цієї зустріч і відбулося підписання листа про наміри, який має сприяти партнерству і спільній діяльності для підтримки, розвитку спорту, освіти, культури і мистецтва; організації спортивних та навчальних таборів з обох сторін.

Від імені міського голови Вадим Савчук вручив гостям пам’ятні подарунки про наше місто. А представники спортивної делегації висловили сподівання, що сьогоднішнє спілкування стане першим кроком до активного діалогу не лише між організаціями, але й містами.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button