Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському гроза із градом наробила біди!

У Кам'янці-Подільському гроза із градом наробила біди!Близько години тому в Кам’янці-Подільському розгулялась стихія – гроза, град та сильний вітер заполонили місто!

У соціальній мережі Facebook кам’янчани уже публікують світлини, на яких зафіксували як саму непогоду, так і її наслідки. Град розміром із горошину, а деінде квасолину, або й добрячий біб, періодично сипався із неба упродовж усієї зливи. Сильний вітер зривав і кидав усе, що міг, інформує «7 днів».

Від великої кількості опадів зливна система не витримала і дала збій. На деяких вулицях набралось стільки води, що їх перейти було неможливо. А автівкам – переплисти.

Біля Центрального ринку знову утворилось величезне озеро. Міські тротуари та дороги опинилися в намулі, щебені та піску. Не обійшлося і без листя, малого, а подекуди і значно більшого гілля.

Кам’янчани також повідомляють про збої у електропостачанні та низку локацій, де поламало крони дерев, а то й зовсім кинуло додолу. Як стверджують очевидці, під час зливи постраждали десятки машин.

Міський голова Михайло Сімашкевич уже прокоментував ситуацію у Facebook: «Хвилин п’ятнадцять сильної грози, коли люди просто безсилі перед природою. Потужний вітер та град руйнували усе на своєму шляху. Десятки поламаних дерев, зруйновані електромережі, розкриті дахи будівель. Служби уже розпочинають працювати над усуненням наслідків стихії».

Народний депутат Володимир Мельниченко також моніторить ситуацію. Зокрема, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив: «Негода в нашому місті спричинила чимало шкоди, зокрема повалені дерева завдали шкоди автомобілям та на деяких ділянках перекрили рух транспорту.
Тримаю зв’язок із міським головою та керівниками усіх служб, які уже приступили до ліквідації наслідків стихії».

Зазначимо, що сьогодні у Кам’янці-Подільському Sinoptik.ua передавав грозу та короткочасне шквалисте посилення вітру до 15-24 м/с.

Фото зі сторінок Ярини Семчик, Михайла Сімашкевича та Володимира Мельниченка у Facebook.

У Кам'янці-Подільському гроза із градом наробила біди!

У Кам'янці-Подільському гроза із градом наробила біди!

У Кам'янці-Подільському гроза із градом наробила біди!

Новини по темі

Back to top button