Війна

У «Джерельці» – новий сезон

ДОМ «Джерельце» відкрило новий сезонДитяче оздоровче містечко «Джерельце» ПАТ «Хмельницькобленерго», що в Жилинцях Ярмолинецького району, урочисто відкрило свій новий сезон. На центральному плацу табору з цієї нагоди вирувало святкове дійство: радісні, схвильовані діти у барвистих футболках та галстуках, збентежено-метушливі вихователі і вожаті, усміхнені поважні гості…

Державний гімн і урочисті фанфари, стяги в небесах, щирі віршовані девізи, пісні з уст малечі… На таку приємну подію, якінформує прес-служба прес-служба ПАТ «Хмельницькобленерго», окрім в.о. генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Олега Козачука і директора з управління персоналом та юридичних питань Андрія Пилипенка, завітали голова обласної ради Михайло Загородний, в.o. заступника голови облдержадміністрації Юрій Бирка, голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський, голова обласної організації профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості України Людмила Вільчинська, представники органів влади Ярмолинецького району. І всі вони самі неначе повернулися в дитинство, коли юні таборяни пов’язали їм барвисті галстуки – незмінні атрибути «Джерельця». Дорослі гості побажали дітям хорошого, змістовного відпочинку.

Голова обласної ради Михайло Загородний під оплески вручив керівництву ПАТ «Хмельницькобленерго» грамоту Головного управління ДСНС в області – за своєчасну та якісну підготовку цього об’єкта соціальної сфери компанії до нового сезону дитячого відпочинку та оздоровлення.

Прозвучало й чимало слів вдячності на адресу енергопостачальної компанії – власника закладу. Малечі, котра тут відпочиває, по-справжньому пощастило. Адже «Джерельце» заслужено називають одним із найкращих дитячих таборів України.

Назавжди запам’ятається усім і святковий концерт, подарований вокально-інструментальним ансамблем «Товтри» та солістами обласної філармонії. А вечірні сутінки над табором, як і годиться, розганяли іскри високого багаття…

Новини по темі

Back to top button