Інциденти

У Шепетівці – МАФи за єдиним зразком

МАФ18 липня сесія Шепетівської міської ради затвердила програму розроблення та затвердження архітектурних типів тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності в Шепетівці.

Спонукало депутатів до такого рішення те, що в даний час в місті не існує єдиного архітипу тимчасових споруд. А ті, що встановлювались раніше, як інформують на сайті міської ради, мають  різний вигляд та оздоблення, чим псують вигляд міста.

Під тимчасовою спорудою слід розуміти одноповерхову споруду торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, яка використовується для здійснення підприємницької діяльності. Вона виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, і встановлюється тимчасово та без улаштування фундаменту.

Розроблений архітип буде  для декількох типорозмірів тимчасових споруд, що  надасть змогу підприємцям міста вибрати бажаний розмір кіоску або павільйону та виготовити його за готовими кресленнями. Фінансування програми здійснюється із джерел міського бюджету.

Виконання програми  дасть змогу відділу містобудування та архітектури, виконавчому комітету та міській раді оперативно та якісно приймати рішення щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та покращить архітектурний вигляд міста.

Нагадаємо, що 18 травня депутати міської ради прийняли рішення про запровадження мораторію на встановлення тимчасових споруд та білбордів на вулицях Героїв Небесної Сотні та Проспект Миру до затвердження єдиного архітипу  тимчасової споруди для розміщення на вказаних вулицях.

Фото з мережі.

Новини по темі:

Back to top button