ІнцидентиКам'янець-Подільський

Михайло Сімашкевич зустрівся з начальником медслужби 81-ї окремої аеромобільної бригади

Михайло Сімашкевич зустрівся з начальником медслужби 81-ї окремої аеромобільної бригадиМіський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич зустрівся з начальником медичної служби 81-ї окремої аеромобільної бригади Володимиром Мазуром, який проходить службу з перших днів АТО. Про це інформує «7 днів».

«Сьогоднішня зустріч з Володимиром Мазуром доводить, що ми все робимо в правильному напрямку. Так, будні військових важкі, але якщо є підтримка земляків, то як зауважив Володимир, і ворога долати легше. Пральна машина, бензопила, мотокоса, бойлер, УАЗ – усе це, що ми спільно з народним депутатом і громадою міста зуміли передати військовим бригади, полегшує їхню службу на сході. А до кінця тижня плануємо забезпечити їх і таким необхідним генератором та автозапчастинами», – зазначив міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Військовий подякував міському голові, народному депутату Володимиру Мельниченку і громаді міста за ту допомогу, яку вони надавали і надають нашим захисникам. Також, як інформують у міській раді, пан Володимир зауважив, що мріє про створення у Кам’янці-Подільському музею бойової слави. А ще додав: «Військові завжди готові підставити плече».

Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича у Facebook.

Новини по темі

Back to top button