Кам'янець-Подільський

Підтримай свою армію сьогодні!

Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра!

Любов до Батьківщини, патріотизм, співчуття й небайдужість є необхідними для кожного, особливо в такий нелегкий для всієї України час. Події на сході нашої держави згуртували всю Україну і кожен з нас повинен зробити посильний внесок для допомоги у звільненні нашої Батьківщини.

Мешканці міста та району постійно активно долучаються до надання благодійної допомоги військовозобов’язаним, які були призвані до лав ЗСУ під час мобілізації і проходять службу в районі бойових дій на Сході нашої країни. Але робота не завершується. Саме підтримці з боку пересічних громадян військовослужбовці в зоні АТО завдячують своїм бойовим піднесенням, а іноді і життям. Адже матеріально-технічна допомога населення надходить до військових значно швидше, що неабияк піднімає їх бойовий дух, укріплює віру в перемогу. Тому усі небайдужі долучаються до цієї важливої справи – підтримати наших земляків – військовослужбовців, які стали на захист свободи, демократії та незалежності нашої держави.

Як інформують у Кам’янець-Подільській РДА, 27 листопада за ініціативою учнівських та вчительських колективів Довжоцького НВК та НВК №16 у приміщенні Довжоцької школи, відбувся благодійний концерт «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра!», спрямований на збір коштів для військовослужбовців, які беруть участь в АТО.

онцерт покликаний допомогти тим, хто зараз найбільше потребує нашої з вами турботи і, радше, моральної підтримки. Захід зібрав понад 100 глядачів, які мали змогу почути і побачити українські народні, авторські твори, сучасну інструментальну музику, поезію та хореографію у виконанні: ансамблю народного танцю «Світанок» Довжоцького НВК, керівник Наталя Корж; ансамблю народного танцю «Зорецвіт» Кам’янець-Подільського НВК №16, керівник Ольга Тюпа; учнів Довжоцького НВК: Желдак Анастасії (2-б кл.), Нуртинової Руслани (2-б кл.), Серветник Софії та Думко Вероніки (3-б кл.) Долиняка Олега (7 кл.), Гутник Катерини (8 кл.), Білоус Оксани (10 кл.), учнів НВК № 16: Степанишеної Катерини (2-б кл.), Тюпи Олени (10 кл.), вчителя Довжоцького НВК Мадич Жанни. Зібрані митцями кошти, а це 1525 грн, продукти харчування та малюнки були передані волонтерам Шкуренковим Валерію та Ніні, які доставлять це бійцям у зону проведення АТО.

Новини по темі

Back to top button