Кам'янець-Подільський

Відчули себе справжніми рестораторами

Відчули себе справжніми рестораторами

Популярність закладів громадського харчування часто напряму залежить від ввічливого й уважного ставлення працівників сфери обслуговування до відвідувачів. Незалежно від використовуваного методу обслуговування всі працівники ресторану, кафе, бару, буфету повинні керуватися певними правилами, спрямованими на створення у гостей максимального почуття комфорту. Обслуговуючий персонал повинен бути надзвичайно ввічливий, уважний і тактовний.

Теоретичні знання та практичні навички у сфері гостинності студенти можуть отримати, навчаючись на спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Свої знання та вміння студенти змогли продемонструвати 28 листопада 2014 р. у конкурсі «Практичні навички ресторанної справи». Майбутні спеціалісти туристичної та готельно-ресторанної справи змагались у вмінні сервірувати стіл та складати серветки. У конкурсі взяли участь чотири команди, змагання пройшло у дружній веселій атмосфері. Усі учасники отримали призи і грамоти та безліч позитивних емоцій.

Відчули себе справжніми рестораторами

Богдана ОПРЯ, спеціально для «7 днів».

Фото  meridian.kpnu.edu.ua.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button