Кам'янець-Подільський

Фестиваль «Республіка» знову дивуватиме

Фестиваль «Республіка» знову дивуватимеОдин із найбільших музичних та street-art фестивалів «Республіка», який щорічно проходить в мальовничому місті Кам’янець-Подільський, цьогоріч відбудеться з 1 по 3 вересня. Про це інформує «7 днів».

У перші дні вересня на кам’янчан та гостей міста чекає обширна розважальна програма із призами та музичними батлами, а також екологічні та освітні проекти, що зробить час, проведений на фестивалі, не тільки приємним, але й соціально корисним.

Під час «Республіки» діятимуть одразу 4 сцени по всьому місту. Цього року можна буде почути улюбленців всіх танцполів України, литовських «електронних магів» «Beissoul & Einius», неперевершеного мелодиста Leo Mantis, найяскравіші жіночі колективи «Vivienne Mort» та «Один в Каное», енергійних ска-рокерів «Жадан і Собаки», потужних та відомих на всю Європу «JINJE. Окрім того, вперше в Україні за підтримки Посольства Швейцарії в Україні виступлять рокери «Death by Chocolate», а також популярні українські гурти «Антитіла», «Без обмежень», «DETACH», «Panivalkova» та ще понад 40 колективів.

Окрім того, для всіх поціновувачів музичної епохи 90-х, ексклюзивно на «Республіці» виступить ціла плеяда вітчизняних легенд – Юрко Юрченко («Yurcash»), «The Вйо», «Степ», «Аква Віта» та «Хамерман Знищує Віруси» з авторським унікальним проектом.

Особливу увагу заслуговують справжні андеграундні колективи в дуже антуражній локації «Тунель». Саме там після європейських турів виступлять «Bluesbreaker», «Ансамбль Христа Спасителя», «1914», автори найкращого метал-альбому минулого року «Septa» та інші.

Як відомо, «Республіка» є учасником рейтингу  «100 кращих подій для українського туризму» (Traveling Marketing 3D) та єдиним представником України у міжнародному проекті Google Street Art Project. Уже за доброю традицією фестиваль ініціює створення авторського муралу артистами із нашої країни та Швейцарії за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, а на його відкриття обіцяє завітати сам Посол Швейцарії в Україні.

Фест «Республіка» розпочав ряд партнерських проектів із великими європейськими фестивалями задля розвитку експортного потенціалу українських артистів. Зокрема, делегувала український стоунер-гурт «Somali Yacht Club» (м. Львів) представляти українську музику на одному із найбільшому фестивалі в Чехії – «Metronome Festival Prague».

 У партнерстві із Kultur.Aktive.V. (Німеччина) «Республіка» розпочала безпрецедентний міжнародний проект обміну «Music Factory»,  покликаний дати поштовх молодій музиці, арт-менеджменту та налагодити міжнародну співпрацю між артистами та організаторами. Після першої проектної частини і виступу на фестивалі в Дрездені, учасники підготують повноцінну програму і для вітчизняного фестивалю. Результат плідної праці українських та німецьких музикантів можна буде оцінити на одній із сцен фестивалю 3-го вересня.

Партнерські проекти «Республіки» із європейськими фестивалями відкривають двері найкращим представникам нової генерації нашої музики до широкої європейської аудиторії. Крім того, сам фестиваль щороку розширює географію артистів, котрі виступають тут.

Запрошуємо відвідати фестиваль «Республіка» 1-3 вересня в Кам’янці-Подільському та насолодитися унікальною атмосферою цього масштабного українського фестивалю!

Новини по темі

Back to top button