Кам'янець-Подільський

Ансамбль народного танцю «Барвінок» повернувся з мандрівки Європою

Кожна подорож підіймає на новий рівень розвитку, розширює світогляд, збагачує свідомість. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Особливо, коли ця подорож здійснюється в інші країни. Побачити світ – мрія кожної людини. Таку мрію вдалось здійснити студентам податкового коледжу (ансамбль народного танцю «Барвінок»), які не лише побачили багато країн Європи, але й взяли  участь у різноманітних міжнародних танцювальних фестивалях!

Перший з таких фестивалів відбувся у Франції м. Алансон, де юні податківці разом з учасниками інших країн (Малайзія, Камчатка, Камерун, Куба) яскраво демонстрували музичне і танцювальне мистецтво своїх народів. Студентам сподобалась французька гостинність, дружні вечори, святкова хода, а також неймовірний салют на завершення фестивалю!

Далі «Барвінок» мав нагоду відвідати  Париж з його Ейфелевою вежею, Лувром, Нотердамом де Парі, зануритись у справжню казку Діснейленду,  відчути колоритну атмосферу Барселони та неймовірну красу Монако, а також побачити стародавній Рим, куди, як відомо, ведуть усі дороги.

Наступною зупинкою подорожі стала сонячна Сицилія, де студенти успішно виступили на кількох фестивалях, разом з учасниками колективів з Аргентини, Чилі, Коста-Ріки, Італії. Українська культура, яскраві костюми та запальні танці не лише нікого не залишили байдужим, а й змусили аплодувати та підтанцьовувати. Організатори фестивалів влаштували цікаві екскурсії в соляні печери м. Трапані, до найбільшого винного заводу Європи в м. Марсала, а також «Барвінок» мав змогу відпочити на наймальовничішому пляжі Сицилії – Чефалу.

Поїздка залишила велику кількість позитивних емоцій, незабутніх вражень та нових знайомств, а також сподівання на зустрічі наступного року.

Новини по темі

Back to top button