Інциденти

Бібліотеку імені М. Коцюбинського закриють?

Бібліотеку імені М. Коцюбинського закриють?Учора, 2 липня, голова райдержадміністрації Роман Підопригора провів нараду з керівниками об’єднаних територіальних громад, закладів культури району, керівниками окремих структурних підрозділів РДА по питанню оптимізації діяльності центральної районної бібліотеки імені М.Коцюбинського. Участь у нараді, як інформують на офіційному сайті Шепетівської РДА, прийняв і заступник голови Шепетівської районної ради Артур Мовсісян.

У зв’язку з тим, що у районному бюджеті відсутні кошти на фінансування та утримання бібліотеки, виникла потреба у пошуку шляхів та заходів для подальшого її функціонування. У своїх виступах присутні поділились баченнями вирішення проблеми. Один із шляхів – реорганізувати центральну районну бібліотеку у консультативно – методичний центр, а частину книжкових фондів бібліотеки передати у власність бібліотек селищної, сільських рад, рад об’єднаних територіальних громад, іншу частину розмістити у адмінприміщенні районної ради.

Голова адміністрації запропонував звернутись до виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад з пропозицією про підписання Угод між районною радою, районною державною адміністрацією та радами ОТГ щодо утримання окремих штатних одиниць консультативно-методичного центру за рахунок коштів ОТГ.

Наразі питання залишається відкритим. Разом з тим слід зазначити, що районна влада зверталась до виконкому Шепетівської міської ради з пропозицією прийняти бібліотеку імені М.Коцюбинського у комунальну власність міської ради, проте була отримана відмова.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button