Кам'янець-Подільський

На Хмельниччині намагались підкупити працівника поліції

На Хмельниччині намагались підкупити працівника поліціїПрокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується робота з викриття корупційних правопорушень, спрямована не лише на виявлення випадків одержання неправомірної вигоди, а й на фіксування фактів її надання.

Як зазначають у прес-службі прокуратури Хмельницької області, за належного процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Управління внутрішньої безпеки у Хмельницькій області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.

Намагаючись уникнути адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, правопорушник запропонував неправомірну вигоду заступнику начальника слідчого відділу Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та співробітників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

На підставі заяви поліцейського за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Ігор Барахтенко, сьогодні, 16 січня 2018 року під час дачі хабара, громадянина, який намагався таким чином уникнути адміністративної відповідальності, викрито, а грошові кошти в сумі 200 доларів США вилучено.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.

Новини по темі

Back to top button