ВійнаІнциденти

Хмельницька міськрада підписала меморандум щодо модернізації зовнішнього освітлення

Хмельницька міськрада підписала меморандум щодо модернізації зовнішнього освітленняСьогодні, 16 січня, відбулося офіційне підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Публічним акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Укрсвітлолізинг» та Хмельницькою міською радою. Як повідомляють на її офіційному сайті, підписали меморандум міський голова Олександр Симчишин та в. о. голови правління «Укрсвітлолізинг» Тетяна Сербіна.

Меморандум засвідчує наміри ефективного співробітництва в реалізації проектів з модернізації зовнішнього освітлення міста Хмельницького. Модернізація полягає у заміні ламп розжарювання, ламп ДРЛ (дугових ртутних люмінесцентних ламп) та ламп ДНаТ, що використовуються в системах освітлення міста, на світлодіодні елементи, які значно поліпшують якість освітлення, розширюють функційні можливості систем освітлення та сприяють енергоефективному використанню ресурсів.

«Заміна зовнішнього освітлення для нас в пріоритеті. Це стосується і збереження енергоносіїв, а головне – безпеки хмельничан. Добре освітлені вулиці знижують ризик дорожньо-транспортних пригод, крадіжок тощо, – говорить міський голова Олександр Симчишин. – Минулого року ми активно працювали у цьому напрямі, зокрема було прокладено мережі зовнішнього освітлення на кладовищі в мікрорайоні Ракове, капітально відремонтовано 8 об’єктів мереж зовнішнього освітлення зі встановленням 213 світильників. На 2018 рік планів ще більше».

Related Articles

Back to top button