Кам'янець-ПодільськийСуспільство

Монети із Старим замком, що у Кам’янці, змагаються за перемогу в конкурсі

Монети із Старим замком, що у Кам'янці, змагаються за перемогу в конкурсіНаціональний банк України оголосив конкурс «Краща монета року України» за 2017 рік, що складається із двох етапів. Перший триває до 26 березня включно і передбачає визначення кращих монет шляхом голосування. Переможцем може стати і одна із монет, на яких зображено Старий замок у Кам’янці-Подільському. Про це інформує «7 днів».

У конкурсі беруть участь усі пам’ятні монети України, офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2017 року. «Краща монета року України» визначить переможців у трьох номінаціях – «Краща монета року», «Унікальне ідейне рішення», «Найкраще художнє рішення».

Монети «Старий замок у м. Кам`янці-Подільському» (срібло) та «Старий замок у м. Кам`янці-Подільському» (нейзильбер) із серії «Пам’ятки архітектури України» – у номінації «Краща монета року»! Проголосувати за одну із них під час проведення першого етапу конкурсу можна за посиланням: https://bank.gov.ua/control/uk/questionnaire/form?formId=62899215.

На другому етапі конкурсу Національний банк України створює комісію, що складається з фахівців Національного банку України, експертів із образотворчого мистецтва, історії, нумізматики, уповноважених представників банків-дистриб’юторів та Асоціації нумізматів України.

Члени комісії шляхом таємного голосування визначають переможця конкурсу в кожній із номінацій (серед авторів трьох обраних монет), після цього голова комісії оголошує результати.

Фото youtube.com.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button