ІнцидентиКам'янець-Подільський

Монети із Старим замком, що у Кам’янці, змагаються за перемогу в конкурсі

Монети із Старим замком, що у Кам'янці, змагаються за перемогу в конкурсіНаціональний банк України оголосив конкурс «Краща монета року України» за 2017 рік, що складається із двох етапів. Перший триває до 26 березня включно і передбачає визначення кращих монет шляхом голосування. Переможцем може стати і одна із монет, на яких зображено Старий замок у Кам’янці-Подільському. Про це інформує «7 днів».

У конкурсі беруть участь усі пам’ятні монети України, офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2017 року. «Краща монета року України» визначить переможців у трьох номінаціях – «Краща монета року», «Унікальне ідейне рішення», «Найкраще художнє рішення».

Монети «Старий замок у м. Кам`янці-Подільському» (срібло) та «Старий замок у м. Кам`янці-Подільському» (нейзильбер) із серії «Пам’ятки архітектури України» – у номінації «Краща монета року»! Проголосувати за одну із них під час проведення першого етапу конкурсу можна за посиланням: https://bank.gov.ua/control/uk/questionnaire/form?formId=62899215.

На другому етапі конкурсу Національний банк України створює комісію, що складається з фахівців Національного банку України, експертів із образотворчого мистецтва, історії, нумізматики, уповноважених представників банків-дистриб’юторів та Асоціації нумізматів України.

Члени комісії шляхом таємного голосування визначають переможця конкурсу в кожній із номінацій (серед авторів трьох обраних монет), після цього голова комісії оголошує результати.

Фото youtube.com.

Новини по темі

Back to top button