Кам'янець-Подільський

Мер Кам’янця-Подільського став актором заради промо-ролика міста (відео)

Михайло СімашкевичПромо-ролик, присвячений відкриттю туристичного сезону, випустили в Кам’янці-Подільському. Як розповіла в коментарі «Zruchno.Travel» директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема, особливість цього ролика в тому, що його акторами стали мер, його заступники та керуюча справами.

Міський голова Михайло Сімашкевич, його заступники Вадим Савчук і Сергій Бабій, секретар міської ради Дмитро Васильянов і керуюча справами Яна Мельничук приміряли на себе середньовічні образи.

У ролику основний акцент зроблено на стародавні легенди та бувальщини міста, оскільки цього року темою відкриття туристичного сезону стала концепція «Кам’янець магічний». Актори в середньовічних костюмах з’являються на тлі основних визначних пам’яток Кам’янця-Подільського.

Сергій Бабій, Вадим Савчук, Михайло Сімашкевич, Яна Мельничук, Дмитро Васильянов

Як зазначила Альона Кузема, магія креативних рішень буде в основі ювілейного відкриття туристичного сезону 2018. Воно повинно підсумувати досягнення галузі за 10 років і разом з тим стати маркетинговим кроком для просування міста як на внутрішньому, так і зовнішньому туристичному ринках.

Відео можна переглянути за посиланням: facebook.com/simashkevich/videos/943430789150409.

Новини по темі

Back to top button