Кам'янець-Подільський

11 вересня до Кам’янця-Подільського завітає Андрій Любка

Андрій ЛюбкаМолодий письменник Андрій Любка відправляється у тур містами України із презентацією психологічного трилера «Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан». Автор представить свою нову книгу на розсуд своїм прихильникам і у Кам’янці-Подільському. Про це повідомляє «7 днів».

«П’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і, ясна річ, без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та відомстить. Психологічний трилер про сучасну Україну, де вартість людського життя вимірюється хабарами, а вбивці стоять у перших рядах на церковних службах. Але до чого тут Пучіні і здатний спопелити душі обох антагоністів погляд мадам Батерфляй? І чи справді поділ на добро і зло є в цьому романі таким однозначним? Відповіді на останнє запитання читач не знайде до самої розв’язки. А можливо, й після неї», – йдеться у анотації до роману.

Андрій Любка. «Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан»«Три довгих роки я писав цей роман, – розповідає Андрій Любка, – разом із героєм переслідуючи його ворога, западаючи з ним у депресії і радіючи його успіхам. Чому детектив? Щоб мені цікавіше було його писати, а читачам – читати».

Творча зустріч із автором відбудеться у Кам’янці-Подільському 11 вересня о 15:00. Усіх поціновувачів своєї творчості автор психологічного трилеру чекає в центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Перша частина туру, яка розпочнеться 9 вересня у Чернівцях, пройде у 13 містах України на заході і півночі. Презентації на сході й півдні України відбудуться у листопаді.

Фото meridiancz.com.

Новини по темі

Back to top button