Інциденти

У Староушицькій ОТГ розпочались заходи до Дня Гідності та Свободи

Крушанівка. Історична година «Україна – країна гідності і свободи»У Староушицькій ОТГ відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи, які організували у будинках культури та бібліотеках 4 сіл громади. Про це інформує «7 днів».

15 листопада в Грушківській бібліотеці відбулася година патріотизму «Сини землі подільської», проведена для старшокласників. Учні ознайомилися із подіями революції Гідності, вшанували героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

16 листопада у Гораївській сільській бібліотеці було організовано виставку «Майдан: 5 років потому». Присутніх ознайомили з подіями, які відбувались на майдані, вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

17 листопада в Крушанівському будинку культури проведено історичну годину «Україна – країна гідності і свободи», в якій взяли участь учні Грушківського ліцею.

18 листопада в Рункошівському сільському клубі організували годину історії «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам». У заході взяли участь: В. Березнікова, Д. Колодніцький, С. Мостовий, М. Сваржинський, А. Варицький, М. Андроник, завідуюча клубом І. Мостова.

Гораївка. Виставка «Майдан: 5 років потому»

Фото із офіційної сторінки Староушицької ОТГ у Facebook.

Новини по темі

Back to top button