Хмельниччина

У Хмельницькому поліція затримала італійця, який перебував у міжнародному розшуку

Затриманий італієць. Розшук. Поліція.Працівники кримінальної поліції та відділу міжнародного співробітництва Головного управління Національної поліції Хмельницької області спільно з представником італійської поліції розшукали та затримали громадянина Італії, який переховувався в Україні від правосуддя.

У поліції «7 днів» повідомили, що 70-річний іноземець розшукувався правоохоронними органами Італії на національному та європейському рівні з осені 2018 року з метою арешту та подальшої екстрадиції. На батьківщині чоловік був засуджений до 5 років та 10 місяців позбавлення волі за вчинення шахрайства з обтяжуючими обставинами, скупку краденого та ряд інших злочинів, але втік від правосуддя.

Хмельницькі оперативники на підставі інформації, наданої іноземними колегами, встановили, що чоловік проживає у Хмельницькому та затримали його на підставі Європейського ордеру на арешт з метою подальшої передачі затриманого для відбування кримінального покарання.

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Згідно українського законодавства йому наданий безкоштовний адвокат.

Органи прокуратури займаються оформленням процедури екстрадиції.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button