Інциденти

У Стріхівцях та Проскурівці відбулись зібрання громадян

Ярмолинецький район

8 лютого в селах Стріхівці та Проскурівка Ярмолинецького району відбулися зібрання громадян, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Шутяк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ірина Драгомерецька та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Безкупська та начальник відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва Володимир Бобик.

Як повідомили «7 днів» у Ярмолинецькій РДА, під час активного обговорення піднімалося багато питань, які турбують жителів вище зазначених сіл, а саме: виплата та нарахування субсидій, питання оренди земельних паїв та інші важливі для села питання. Також Андрій Васильович приділив велику увагу питанню щодо добровільного об’єднання територіальних громад, роз’яснивши учасникам зібрань, чому необхідно об’єднуватися, і які позитивні наслідки даного об’єднання.

На всі питання, які піднімали присутні, були надані роз’яснення керівництвом району та сільськими головами.

Андрій Васильович завірив усіх присутніх громадян, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на його території.

Голова РДА закликав людей до співпраці й активності.

В цілому, схід села пройшов активно та позитивно.

Новини по темі

Back to top button