Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському відбудеться літзустріч з Максом Кідруком (презентація #ДокиСвітло)

Макс Кідрук

Восени письменник Макс Кідрук вирушає в чергову мандрівку країною, аби презентувати свій новий роман. Цьогоріч – драматично- фантастичний мікс під назвою «Доки світло не згасне назавжди».

Вкотре автор завітає і до Кам’янця-Подільського. Презентація книги  відбудеться 30 вересня о 19:00 і традиційно пройде в Галереї мистецтв (Старе місто, вул. П’ятницька, 11).

Як зазначає Макс Кідрук «Доки світло не згасне назавжди» – це історія сестер Рута й Індія, які попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Проте все раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини.  Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим…

«Я мав високу честь бути рідером нового роману і читати допрем’єрну версію, і хоч я й не найпунктуальний рідер, я наполегливо вам рекомендую захопливу історію, де на фоні динамічного триллеру, від якого не відірватись, розкриваються найболючіші питання нашого соціуму, як то стосунки батьків і дітей, а також досить філософські теми, наприклад, ціна виправлених помилок минулого. – ділиться враженнями Степан Онищук на своїй офіційній сторінці у Facebook, – «Доки світло не згасне назавжди» однозначно варто прочитати, триллер чудовий у всіх сферах…»

Новий роман Макса Кідрука – книга з унікальним мобільним додатком та доповненою реальністю.

У мистецькому об’єднанні «Стендаль», яке організовує тур, повідомляють, що найбільш ефектною частиною додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку. Що це дає? Для читача – глибину, для автора – можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.

«Одною з крутих візуальних фішок у мобільному додатку до роману #ДокиСвітло буде можливість побачити під час читання місця, де розгортаються найважливіші події. – розповідає Макс Кідрук. – Таких локацій буде вісім, більшість – відзняті з повітря… Кожна з локацій міститиме детальні підписи, а також кілька «наземних» фотографій, які можна відкрити, натиснувши на кружечок із долонею.»

Більше про книгу й додаток можна буде дізнатися уже зовсім скоро. Найбільш запеклі читачі знають, що з наближенням події Макс і команда постійно підкидують крутих ніштячків. Зокрема, вже презентовано обкладинку, плейлист, уривок з роману, буктрейлер, ІТ-компанія «Ideil» запустила лендинг-сторінку maxkidruk.com… А цього року ніштяків буде особливо багато – для тих, хто читає постійно, і для тих, хто не читав до цього дня. Тому лишайтеся на лінії, стежте за анонсами!

Інформаційний партнер туру #ДокиСвітло – «Територія». У Кам’янці-Подільському – газета «КлюЧ», інтернет-видання «7 днів».

Макс Кідрук. «Доки світло не згасне назавжди»

Фото konkurent.in.ua.

Новини по темі

Back to top button