Інциденти

Студенти-волонтери вкотре відвідали Центр реабілітації «Родинний затишок»

У співпраці Центру реабілітації «Родинний затишок» та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії віддавна склалося чимало гарних традицій. Волонтери вишу часті гості та учасники заходів, які проводяться в Центрі.

От і днями група волонтерів-активістів завітали у Центр із театралізованою постановкою казки «Коза-дереза». У постановці інсценівки волонтери виявили нестандартний підхід. Вони не лише підготували казку у новий спосіб, але й продумали і власноруч виготовили сценічні костюми. Яскраві декорації, колоритні костюми, гарна підбірка персонажів, вдале музичне оформлення, артистизм та запал створили неповторну атмосферу свята.

Як повідомляє Хмельницька міська рада, директор Центру Антоніна Корчинська підкреслила важливе значення подібних заходів для формування духовності студентів, розвитку милосердя, гуманності, небайдужості до інших і закликала до спільної плідної співпраці, яка допомагає студентам стати справжніми педагогами.

«Дійсно, це так важливо зігріти теплом свого серця, увагою і ласкою молодь з особливими потребами. Адже їх життя, не зовсім схоже на добру казку, а такі заходи допомагають відчути радість спілкування та повноту життя»,  наголосила Антоніна Павлівна дякуючи волонтерам.

Підопічні, фахівці, батьки дітей-інвалідів також висловили подяку викладачам та студентам-волонтерам, які долучаються до життя Центру, адже головне для молоді з особливими потребами  підтримка та увага.

Related Articles

Back to top button