Спорт

Кам’янецькі боксери посіли друге місце

9-11 квітня в Хмельницькому відбулась обласна спартакіада серед ДЮСШ системи освіти  з боксу. У змаганнях взяли участь команди з Городка, Деражні, Хмельницького, Ярмолинець та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли близько 50 вихованців ДЮСШ №2.

За результатами змагань I командне місце посіли боксери з Хмельницького, II місце дісталося команді Кам’янеця– Подільського, III місце команді з Городка.

В особистому заліку вихованці ДЮСШ №2 також показали гарний результат. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Віктор Миронюк, Владислав Гуменюк, Олександр Ярчевський, Володимир Шевцов. Срібло здобули Андрій Савков, Ілля Осадчий, Дмитро Пасічник. Бронзу вибороли Артем Морочковський, Юрій Нісходовський, Владислав Коваль.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. До загань спортсменів готували тренери відділення  боксу Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 Володимир Приходько, Олександр Скавронський та Олег Люлько.