Кам'янець-Подільський

Відбувся XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа

З 25 по 27 квітня у Миколаєві відбулась головна подія шкільних ЗМІ – XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа. Компетентне журі обрало 30 переможців у 20 номінаціях з 3217 конкурсних робіт, 820 навчальних закладів України, Росії, Болгарії, Греції, Польщі, Грузії, Білорусії, Молдови та Придністров’я.

Щороку в Міжнародному конкурсі шкільних медіа (в минулому – Національний конкурс шкільних газет) беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій і професійно-технічних навчальних закладів з усієї України та інших держав.

Привітати переможців та вручити нагороди конкурсу приїхали провідні журналісти, політики, лідери громадської думки України, а також дипломати інших країн.

Свої вітання переможцям конкурсу надіслали Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Національної спілки журналістів України Олег Наливайко, президент Національної Академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Національної Ради України з телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, голова Комітету Верховної Ради з питань національної оборони та безпеки Володимир Литвин, голова Комітету Верховної ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич, Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красимир Мінчев.

Хмельницьку область на XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа представляли прес-центри з Хмельницького та Кам’янця-Подільського.

Делегація прес-центру Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відвідала Миколаїв у складі шеф-редактора Андрія Павловського (педагог-організатор, член НСЖУ) та Богдана Федчишена (програмний редактор шкільної телестудії «Десятка»).

Цього року творча команда газети «Шкільний вісник» перемогла у номінації «Найкраща друкована газета XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа» та отримала нагороду з рук голови Піклувальної ради Коледжу преси та телебачення В’ячеслава Головченко.

Нагадаємо, що  прес-центр ЗОШ №10 неодноразовий переможець міських, обласних, національних та міжнародних конкурсів і фестивалів шкільної преси; володар двох «Гран-прі» (XV Національний конкурс шкільних газет, Відкритий Кримський Республіканськмий фестиваль юних журналістів, поетів та прозаїків «Мій голос» (2012); власник першого в Україні сертифікату, згідно з яким надаються повноваження представляти інформаційну агенцію «МАН-інформ» Малої академії наук України на правах кореспондентського пункту; герой декількох сюжетів та програм на обласних та національних телеканалах.

Хмельницький представляли члени гуртка «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (керівник Ольга Валькова, юнкори Інна Горбовцова, Катерина Уманець та Костянтин Сало), які стали лауреатами конкурсу.

Урочиста фото- відео зйомка юнкорів з подарунками та VIP гостями відбулась на сцені конкурсу після офіційної церемонії нагородження. На згадку про XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа кам’янчани сфотографувались з Президентом конкурсу Глібом Головченко та народним депутатом, головою комітету із захисту свободи слова ВРУ Миколою Томенко. Традиційно декілька знімків зроблено з колегами по перу.

Прямий ефір урочистої зустрічі переможців та лауреатів конкурсу на червоній доріжці, що під’їжджали на лімузинах, церемонії нагородження та телемарафон, присвячений XVI Міжнародному конкурсу шкільних медіа, відбулись в ефірі генерального медіа-партнеру – телеканалу ТАК TV. Окрім того, прес-центр ЗОШ №10 взяв участь у засіданні «Телевізійного прес-клубу з Глібом Головченко», яке відбулося у прямому ефірі на студії телеканалу ТАК TV.

За традицією юнкори взяли участь у V Всеукраїнському зльоті юнкорів, провели спільний рейд зі службами ДАІ, відвідали десантно-штурмову та льотну бригади, познайомились з новим музеєм Миколаєва – «Старофлотські казарми», висадили дерева на Алеї пам’яті журналістів, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків та відвідали найкращий в Україні Миколаївський зоопарк.

Новини по темі

Back to top button