Кам'янець-Подільський

Від укусу змії постраждав чоловік

2 травня в лісосмузі поблизу міста Шепетівка змія укусила 44-річного чоловіка в руку.

Після укусу плазуна чоловік не розгубився та самостійно дістався до Шепетівської центральної районної лікарні, де лікарі надали йому невідкладну медичну допомогу.

Як інформують в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, на даний час потерпілий знаходиться у відділенні інтенсивної терапії, його стан – задовільний.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує: якщо Вас укусила отруйна змія, необхідно якнайшвидше відсмоктати із рани отруту, постійно її випльовуючи. Не можна цього робити тим, у кого є поранення порожнини рота. Рану від укусу слід обробити 5% спиртовим розчином йоду або одеколоном чи спиртом. Після того необхідно обмежити рухомість потерпілого. Якщо змія укусила в ногу, зафіксуйте її нерухомо, можете прив’язати до іншої ноги.

При укусі в руку необхідно зафіксувати її в зігнутому положенні. При сильному болі можна прийняти 1-2 таблетки анальгіну або баралгіну. Щоб прискорити виведення отрути, пийте більше чаю та лужної мінеральної води. Найголовніше щонайшвидше дістатися до найближчого медичного закладу.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button