Кам'янець-Подільський

Від укусу змії постраждав чоловік

2 травня в лісосмузі поблизу міста Шепетівка змія укусила 44-річного чоловіка в руку.

Після укусу плазуна чоловік не розгубився та самостійно дістався до Шепетівської центральної районної лікарні, де лікарі надали йому невідкладну медичну допомогу.

Як інформують в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, на даний час потерпілий знаходиться у відділенні інтенсивної терапії, його стан – задовільний.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує: якщо Вас укусила отруйна змія, необхідно якнайшвидше відсмоктати із рани отруту, постійно її випльовуючи. Не можна цього робити тим, у кого є поранення порожнини рота. Рану від укусу слід обробити 5% спиртовим розчином йоду або одеколоном чи спиртом. Після того необхідно обмежити рухомість потерпілого. Якщо змія укусила в ногу, зафіксуйте її нерухомо, можете прив’язати до іншої ноги.

При укусі в руку необхідно зафіксувати її в зігнутому положенні. При сильному болі можна прийняти 1-2 таблетки анальгіну або баралгіну. Щоб прискорити виведення отрути, пийте більше чаю та лужної мінеральної води. Найголовніше щонайшвидше дістатися до найближчого медичного закладу.

Новини по темі

Back to top button