Інциденти

Дитяче свято в місті

Щороку в перший день літа увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, сповнений радості та одвічної надії. З нагоди свята у Кам’янець-Подільському міському Будинку культури відбулися святкові урочистості.

Зі вступним словом до присутніх в залі звернувся секретар міської ради Василь Сенюк: «В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. В юних кам’янчанах  надія на щасливе майбутнє. Ми, дорослі, зобов’язані допомагати дітям у реалізації їхніх планів. Я щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Від усього серця бажаю нашим дітям міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення задумів та мрій. Нехай у кам’янецьких родинах завжди дзвенить безтурботний дитячий сміх!».

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, продовжилось свято веселими розвагами та концертом. Вихованці дошкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів співали, танцювали, влаштовували театральні сценки. Також дітей розважали веселі казкові герої із Центру дитячої творчості.

Дорослі ж від дитячої казки, на яку таки перетворилось свято, мали змогу хоча б на мить поринути у світ дитинства.

Найбільшою радістю свята, мабуть, став щирий дитячий сміх, який лунав із залу. Оскільки будь-яке свято не відбувається без подарунків, усім маленьким кам’янчанам вручили солодощі від міського голови Михайла Сімашкевича та депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка.

А 2 червня дитячі майданчики на Черьомушках і мікрорайоні «Жовтневому» перетворились на острови майстрів, скарбів, веселунів і казкових фей. Свято організували педагоги організатори із Об’єднанням підліткових клубів за місцем проживання (директор Анжела Єпанішнікова) спільно із Центром соціальних служб. Навіть батьки малят грались із клоунами та піратами, мотали ляльки і танцювали. Правда, морозивом і цукерками ласували тільки діти! Міська влада і спонсори зробили все для того, щоб День захисту дітей був веселим і солодким!

Новини по темі

Back to top button