Кам'янець-Подільський

Кіт запобіг… пожежі

Історія сталася в ніч на 25 червня о другій ночі в одному з 9-поверхових будинків Кам’янця-Подільського на вулиці Розвадовського.

Мешканець квартири, який проживає на сьомому поверсі, прокинувся від того, що його домашній улюбленець Том зненацька почав «завивати», чого раніше о такій порі ніколи не робив. І господар кота зрозумів чому – у кімнаті відчувався запах горілого.

З сім’єю одразу кинулися оглядати квартиру. А коли небезпеки не виявили, розбудили сусідів по сходовій клітці. Там теж було все спокійно. Й лише спустившись на четвертий поверх, біля однієї з квартир відчули запах горілого.

У двері дзвонили кілька довгих хвилин. Аж нарешті прокинулася собака господарів цього житла. Вона й підняла їх по тривозі. З’ясувалося, чоловік поставив на плиту каструлю й забув її вимкнути. В результаті у ній все вигоріло. На щастя, вдалося запобігти можливій трагедії.

А господарі десятирічного кота щиро дивуються. Адже їхній улюбленець досі не проявляв таких героїчних учинків. Відтепер, мабуть, записався у пожежні.

Лілія ПЕТРУК, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button