Кам'янець-Подільський

На річці Дністер врятовано 6 людей

23 липня о 14:20 поблизу с. Рудківці Новоушицького району під час патрулювання акваторії р. Дністер співробітники 2-го водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС за допомогою засобів спостереження виявили надувний човен, що через сильний вітер та високі хвилі віднесло на відстань близько 2-х км від берега.

У човні  знаходилися 3 підлітки, у яких не було рятувальних жилетів, а значить жодного шансу врятуватися самостійно.

Як інформують в ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, на момент прибуття співробітників ДСНС човен потерпілих був напівзатоплений водою.

Завдяки оперативним діям рятувальників хлопці 14, 16 та 17-річного віку були врятовані, доставлені на берег та передані батькам.

Вже о 17:10 на відстані 1,5 км від берега рятувальники помітили 3-х рибалок на надувному човні, які кликали на допомогу. Через сильний вітер вони не могли самостійно добратися до берега. Співробітники  ДСНС  на рятувальному човні доставили рибалок на берег та надали їм необхідну допомогу. В свою чергу, врятовані люди 58, 31 та 29-річного віку щиро подякували рятувальникам за надану допомогу.

ДСНС України вкотре звертається до всіх охочих відпочити на водних об’єктах – дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час прогулянки на плавзасобах та під час купання.

Новини по темі

Back to top button