Кам'янець-Подільський

Слава Світова презентувала кам’янчанам «Жменьку слів для доброго настрою»

Сьогодні, 24 березня, газета «КлюЧ» провела унікальний літературно-мистецький захід – у приміщенні Кам’янець-Подільського художнього ліцею відбулася  інтерактивна презентація теплих історій київської письменниці Слави Світової, об’єднаних у книжці «Жменька слів для доброго настрою».

«Кадр, знову кадр, ще один». – подумалось. Але це не світлини із фотоальбому і не кадри старого кінофільму. Це – міні-історії, маленькі миті життя, мозаїка наших переживань, емоцій, характерів, настроїв, життєвих ситуацій. Це сонячні промінці, такі ж теплі та лагідні, проте із філософським відтінком.

Це більше ніж просто історії, це – яскрава палітра ЖИТТЯ, що виграє різноманітними барвами.

Кожна оповідка – окреме полотно, зіткане зі 100 мазків, кожен з яких – слово. 100 мазків – мініатюра готова. Любуйтесь! Ще 100 – ще одна! Всього таких полотен – 120.

Кожна історія у цій книзі – неначе іронічна куля, що влучає точно в ціль.

Про майстра психологічної новели Василя Стефаника кажуть: «Як коротко, сильно i страшно пише ця людина». А наша Слава Світова пише коротко, сильно та СОНЯЧНО. Тому люди завжди матимуть вуглинки в очах, що випромінюють тепло та залишають у душі промінчик сонця.

ДОВІДКА. Слава Світова, скільки себе пам’ятає, постійно займалася творчими пошуками. Одного разу їй захотілося більше простору, особистого життя й кар’єрних варіацій, тому миттєво спакувала валізи, прихопивши із собою червоний диплом магістра іноземної філології, туфлі на високих підборах та улюблені книжки, і подалася до столиці – розширювати горизонти. Тож нині мешкає в Києві, експериментує з образами, грається зі словами, багато пише. Мріє стати великою письменницею. Обожнює запах книжок і каву з молоком. Любить життя. Вірить у те, що мрії обов’язково збуваються, а краса й позитив урятують світ. Заміжня, щаслива, закохана. Виховує маленьку сонячну донечку, працює над рукописами двох книжок і проектом «Каралєвна» (www.karalevna.com.ua). І, здається, потроху починає себе знаходити.

Блог Слави Світової: sunnygemini.livejournal.com

Сайт: karalevna.com.ua

Новини по темі

Back to top button