Економіка

Кам’янчани заборгували понад 9,5 млн. гривень КП «Міськтепловоденергія»

КП «Міськтепловоденергія» вкотре нагадує своїм споживачам про необхідність вчасно розраховуватися за отримані послуги! Інакше заборгованість може призвести до припинення надання послуг абонентам цілих будинків.

Як зазначають у прес-службі КП «Міськтепловоденергія», станом на 1 червня населення Кам’янця-Подільського заборгувало підприємству за опалення, гарячу та холодну воду, а також водовідведення понад 9,5 млн. грн. Це  – критична сума, яка може призвести до зупинки роботи підприємства, зокрема, до відключення гарячої води або переходу на почасовий режим роботи.

Щоб не допустити незручностей для абонентів, які вчасно та в повному обсязі сплачують за отримані послуги, КП «Міськтепловоденергія» буде проводити цілий комплекс радикальних заходів по боротьбі із злісними неплатниками. Нагадуємо, що відповідно до договору, підприємство має право без попередження припинити надання послуг, якщо абонент не сплачує за них упродовж трьох місяців. Тому, якщо борги не будуть сплачуватися, «Міськтепловоденергія» буде проводити відключення окремих квартир від послуг водопостачання та водовідведення, можливе відключення навіть цілих будинків. Відновлення постачання послуг буде відбуватися при умові повного погашення боргу та додаткової сплати за підключення.

Також розпочинають свою роботу мобільні бригади із числа працівників абонентської служби по збору коштів, які для зручності мешканців будуть працювати за графіком по мікрорайонах міста. Працівники будуть мати при собі посвідчення та касові апарати. Стягнення заборгованості також відбувається і через суд.

Окрім того, у  КП «Міськтепловоденергія» нагадують, що з 1 липня змінилися тарифи на опалення та гарячу воду. Тому споживачі, квартири яких обладнані лічильниками, повинні подати їх показники до 28 червня і розрахуватися за послуги до 10 липня. Інакше нарахування будуть проводитися вже за новими тарифами, перерахунок здійснюватися не буде.

Новини по темі

Back to top button