Кам'янець-Подільський

Вечір присвятили рідному краю

Концерт «Мій рідний краю»

27 червня на території Руської брами відбувся концерт «Мій рідний краю», організований клубом поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція», який очолюють сестри Інга та Олена Лютаревич. У концертній програмі лунали обробки українських народних пісень, твори сучасних композиторів та композиторів-класиків.

Кам’янчани та гості міста мали змогу почути зразковий хор хлопчиків «Калинове гроно», Марію Дубік, Олену Пастух, Ігоря Тарновецького, Олексія Корбу, Оксану Томків, Елеонору Паронян, Мар’яну Мазур, Олену Лютаревич, Марію Осіпову, Ярослава Алексійчука. Концертну програму вели Михайло Терновий та Марина Слободян.

– Вже доволі довгий час в мене звучала в голові думка, що Кам’янець є «спраглим» до високого мистецтва. Гості міста захоплюються пам’ятками та видовищними фестивалями, але до тепер не могли уявити, що наша «квітка на камені» може стати центром оперного мистецтва в Україні, яке буквально огорнуло глядачів в новій підготовленій залі всередині Руської брами.

Професійність співаків та майстерність гри на інструментах не залишили байдужими нікого. Творча подія відбулась на підтримку наших героїв, які зараз на Сході, атакож була спрямована на знайомство з талановитими музикантами. – ділиться враженнями Христина Руссу, фотограф, кореспондент газети «Студентський меридіан», випускниця економічного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка.

В найближчих планах «Секвенції» є проведення 26 липня міні-опери під вікритим небом «Трубадур» Дж. Верді. У постановці братимуть участь оперні співаки з Італії, Грузії та України.

Концерт «Мій рідний краю»

Концерт «Мій рідний краю»

Концерт «Мій рідний краю»

Фото Христини РУССУ.

 

Новини по темі

Back to top button