Війна

Кам’янчани згадали жертв Голодомору

Кам'янчани згадали жертв Голодомору

Здається, що український народ за свою історію пережив уже вдосталь трагічних сторінок, однак сьогодні йому доводиться знову відстоювати себе та свою землю. У черговий раз українську націю намагаються поставити на коліна, але вона не здасться, бо навіть під час Голодомору показала, що жага до життя занадто сильна, хоча й незагоєною раною до цього часу залишається нечуваний за масштабами штучний голод 1932-1933 років.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільськый міській раді, щоб вшанувати пам’ять тих, хто пішов у вічність через політику режиму, 22 листопада кам’янчани взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

Студенти коледжу культури і мистецтв провели театралізовану постановку, яка змусила кожного відчути увесь той жах, який довелося пережити в страшні роки голоду.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича звернувся до учасників мітингу його заступник Василь Сукач: «На жаль, сьогодні ми знову переживаємо нелегкі часи, та кам’янчани завжди пам’ятають свою історію і щороку ми збираємося тут, щоб вшанувати пам’ять людей, які стали жертвами своєрідної війни – Голодомору 1932-1933 років. Ми вистояли тоді, ми переможемо сьогодні, бо український народ – це незламна нація. Слава Україні!».

Помічник народного депутата Володимира Мельниченка Дмитро Васильянов подякував присутнім за небайдужість до історії, за те, що бережуть пам’ять про тих, хто не пережив лихоліття голоду.

О 16.00 годині учасники мітингу-реквієму приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши «свічі пам’яті», які поклали до підніжжя пам’ятного знаку жертв Голодомору.

Новини по темі

Back to top button