Кам'янець-Подільський

Про що шепоче Катіна душа

Про що шепоче Катіна душа

Минулої неділі, 25 січня, у стейк-хаусі «LONDON» відбувся творчий вечір авторської пісні «Шепіт душі моєї» талановитої кам’янчанки, студентки факультету музичного мистецтва К-ПНУ ім. І. Огієнка, учасниці вокальних конкурсів «Чорноморські ігри», «Таланти», «Крок до зірок», «Фортеця», «Дитяче Євробачення», «Голос Кам’янця» Катерини Газіної. На захід прийшла наукова та творча еліта нашого міста, там можна було помітити викладачів К-ПНУ і дитячої хорової школи, керівників хорів, журналістів, фотографів, письменників та громадських і культурних діячів Кам’янця-Подільського. Примітно й те, що творчий вечір молодої співачки був абсолютно безкоштовний.

Концерт вдався на славу! Катя виконала більше дюжини авторських композицій. Мелодійні, ніжні, ліричні, в поєднанні з чудовим голосом та неповторною манерою виконання, пісні дівчини не залишили нікого байдужим. Ба більше, стали таким собі співочим релаксом, який допоміг хоча на годину забути про ті страхіття, які ми щодня бачимо на екранах телевізорів та читаємо у стрічці новин. Також на вечорі продемонстрували свої вокальні таланти гарна подруга Катерини і ведуча заходу Вікторія Воронюк та Іван Прокопчук; Ростислав Ковалишен продекламував поезію Ліни Костенко «Крила», знаний літератор Кам’янеччини Віталій Нечитайло потішив своїми гуморесками, а члени творчого об’єднання «PHOENIX» (Лілія Надвідна, Тетяна Сметанюк, Ольга Комарова) познайомили присутніх зі власною поезією та прозою. Хотілося б окремо відзначити виступ талановитого дуету «Останні романтики» (Василь Пиріг та Сергій Клейніс). Хлопці виконали дві пісні і зірвали шквал аплодисментів.

Як нам вдалося дізнатися, Катерина співає з 4 років, а професійно займається вокалом із 6. Співочих премудростей її навчає Любов Мартинюк, незмінний керівник та засновник зразкового дитячого театру пісні «Любава».

– Я довго мріяла про власний творчий вечір, – ділиться емоціями молода співачка. – Спочатку писала тексти і складала їх у шуфляду, потім ті рядочки перетворилися в пісні. Коли ж Георгій Телятицький запропонував мені влаштувати концерт, не змогла відмовитися. Часу на підготовку було зовсім небагато – 10 днів. Сподіваюся, відвідувачі залишились задоволеними.

Сам власник стейк-хаусу зазначив, що вечір авторської пісні – це тільки перша ластівка з низки заходів, які планують провести в цьому закладі.

Про що шепоче Катіна душа

Віоліна СИТНІК, спеціально для «7 днів».

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button