Кам'янець-Подільський

Восени у Кам’янці-Подільському пройде перший фестиваль вуличної їжі

Восени у Кам’янці-Подільському пройде перший фест вуличної їжі

Під час ювілейного фестивалю «Республіка», який відбудеться у Кам’янці-Подільському 4-6 вересня, біля Ратуші триватиме триденний фестиваль «KP Food Festival 2015» – фестиваль їжі, вуличного стилю та музики.

Запашні страви, чудові напої, їжа просто з вогню та приготування у вас на очах. Також на фестивалі вуличної їжі у Кам’янці будуть представлені кухні народів світу та тих культур, які проживали на території Поділля.

У рамках фестивалю «KP Food Festival 2015» діятиме 4-6 вересня з 12:00 до 21:00.

Під час заходу:
• учасники кращих фестивалів вуличної їжі Україні;
• українські бренди одягу;
• музичні колективи.

І все на центральній площі старовинного міста! Вхід вільний.

Як взяти участь

Надішліть будь ласка заявку http://goo.gl/forms/jSOMjG3pGo.
Контакти: https://www.facebook.com/katerina.raut.

Що кажуть організатори

Організатор фуд фесту в Кам’янці-Подільському Ян Шкуро має за плечима 8 років досвіду в організації заходів. У 2015 році він провів вже три гастро фестивалю, у тому числі перший фестиваль їжі у Рівному, який був дуже успішним.

Ян вважає, що зараз в Україні розвивається рух вуличної їжі – це food тренд, який допомагає розвиватися малому бізнесу у важкий для країни період.

«Я займаюся гастрофестивалями вже декілька років, і Київський успішний досвід фестивалю вуличної їжі хочеться донести до регіонів. Тому ми з Андрієм вирішили фестиваль вуличної їжі привезти до Кам’янця-Подільського», – розповідає він. На фесті будуть представлені учасники зі всієї України з делікатесами, бургерамі і іншою смакотою. А також на фестивалі буде одяг українських брендів.

Офіційні сторінки у соцмережах:
• https://vk.com/kpfoodfest2015;
https://www.facebook.com/events/433940593480362.

Новини по темі

Back to top button