Інциденти

Посадовці відвідали Полонський інтернат

Посадовці відвідали Полонський інтернат1 жовтня відзначався Міжнародний День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку – дата, яка покликана звертати увагу всього людства на потреби старшого покоління.

У цей день Полонський будинок-інтернат для одиноких людей похилого віку та інвалідів відвідали т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай,  перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, директор Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Леся Плис та перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова.

У своїх вітаннях, як повідомляють у Полонській РДА, посадовці висловили  щиру повагу та глибоку вдячність людям поважного віку за високу громадянську свідомість, внесок у соціально-економічний розвиток рідного краю, за мудрість та гідний приклад молодому поколінню, а також побажали усім міцного здоров`я, щасливої долі, радості та миру.

Також очільники ознайомилися з умовами проживання в інтернаті, поспілкувались з керівництвом закладу Світланою Гулак  про проблемні питання, які потребують вирішення. Хочеться відзначити, що у цьому закладі створені усі належні умови для проживання людей похилого віку та інвалідів. Зі слів підопічних, вони почувають себе комфортно, затишно, як господарі у своєму рідному домі.

Для мешканців згаданого закладу було влаштовано святковий концерт та  вручено солодощі.

Новини по темі

Back to top button