Кам'янець-Подільський

«Антей» увійшов до сотні топових шкіл

«Антей» увійшов до сотні топових шкіл України

Кам’янець-Подільський приватний ліцей «Антей» увійшов до сотні найкращих шкіл України серед семи тисяч, які було взято для аналізу за успішністю складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, почесну подяку Міністерства освіти і науки за вагомий особистий внесок у модернізацію національної системи освіти та високі результати на ЗНО з української мови отримала директор  закладу Інна Блажкова. Нагороду очільниці «Антею» вручив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час наради керівників загальноосвітніх навчальних закладів за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та голови профільного комітету Лілії Гриневич.

– Такий результат – беззаперечно, важливий  успіх для міста, який ще раз показує, що освітянська ланка Кам’янця займає одне з провідних місць як в Хмельницькій області, так і в Україні. Велика подяка за  це і педагогам, і батькам дітей, які докладають максимум зусиль до їхнього навчання та виховання.  Та нам є ще куди рости, і впевнений, що в наступному році результати будуть ще кращими, – зазначає заступник міського голови Дмитро Васильянов.

Місто має ким пишатися, адже четверо випускників отримали 200 балів за результатами ЗНО: Максим Процьков (хімія, ЗОШ №12), Вікторія Ковальова (історія України, ліцей), Павло Ковальчук (математика, НВК №14), Олександр Запоточний (математика, НВК №14).

Новини по темі

Back to top button