Війна

NASA прогнозує дощове майбутнє для Землі

Представники NASA очікують збільшення опадів найближчим часом по всій території Землі. Учені вважають, що метеорологи роблять невірні прогнози.

За словами вчених, головною причиною опадів є аномальне потепління, що спостерігалося в минулому році. Літо 2016-го встановило рекордні показники високої температури за останні 140 років. Фахівці відзначають, що різкі нагрівання повторюються регулярно раз в три сезони.

Через порушення в повітряних потоках зменшується арктичний крижаний щит на Північному полюсі, а покрив не замерзає, хоча цей процес зазвичай починається ще в січні. Спостерігаються також тріщини на льодовиках Ларсена в Антарктиді.

Вчені підкреслили, що глобальне потепління, зсув потоків повітря і зменшення висотних хмар – це три причини, які в майбутньому викличуть велику кількість опадів. Для запобігання цьому фахівці пропонують скоротити кількість викидів в атмосферу. Однак в цьому питанні досягти домовленості практично неможливо, оскільки доведеться закрити багато підприємств.

Іншим варіантом є консервування газу з атмосфери. Експерти відзначили, що будь-яке рішення зажадає великих фінансових вкладень, а також тривалої інтелектуальної роботи.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button