ВійнаІнциденти

У Хмельницькому на могилах загиблих Героїв встановили пам’ятники

У Хмельницькому на могилах загиблих Героїв встановили пам'ятникиВшановуючи пам’ять Героїв-захисників, влада Хмельницького продовжує коштом міського бюджету встановлювати пам’ятники на місцях поховання хмельничан, які віддали свої життя, захищаючи незалежність України. Ця ідея була започаткована минулого року й підтримана родичами загиблих Героїв, вони ж погоджують ескізи пам’ятників.

Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, 12 надгробків на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове та один на кладовищі «Шаровечка» вже були встановлені у 2016 році.

Напередодні Дня захисника України на кладовищі мікрорайону Ракове працівниками спеціалізованого комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба» встановлено чотири нових надгробки на могилах хмельничан, яких наше місто втратило на війні з російськими агресорами упродовж минулого року: Андрія Жука (загинув 27 травня 2016 року), Максима Яровця (загинув 5 жовтня 2016 року), Олександра Яворського (помер 15 грудня 2016 року) та Сергія Гордієнка (загинув 2 вересня 2015 року). З бюджету міста на ці цілі було витрачено 170 тисяч гривень.

Сьогодні керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій перевірила стан виконаних робіт. Представник міської влади наголосила, що хмельничани завжди пам’ятатимуть мужніх чоловіків, які поклали найдорожче – своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Завтра, 13 жовтня, о 10.00 на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове відбудеться панахида за загиблими хмельницькими Героями та освячення надгробків.

Новини по темі

Back to top button