Інциденти

Працівників галузі культури привітали в Староушицькій ОТГ

День культури. Староушицька ОТГ

Культури. Їх надзвичайно багато. І всі вони настільки самобутні й цікаві по-своєму… Але сьогодні хочеться замовити слово про рідну культуру – українську, яка є однією з небагатьох, що змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність.

Саме тому щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, заснований з метою відзначати вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. Свято відзначається разом із Днем української писемності та мови.

8 листопада, напередодні свого професійного свята, в приміщенні Староушицької бібліотеки зібрались працівники закладів культури, аматори народного мистецтва, бібліотекарі – самобутні таланти, чия самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю, невичерпною енергією.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Анатолій Тимчук: «Ваша професія – особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями».

Анатолій Сергійович побажав всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Привітала присутніх і начальник відділу  освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Бичок, яка зазначила, що громаді потрібна сучасна конкурентоздатна культура, звернена до майбутнього, але й укорінена в могутні традиції. «Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників культури будуть успішно на це працювати».

Кращим працівникам та аматорам галузі культури вручено грамоти, подяки та подарунки.

Наостанок зазначимо, що культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків – не тільки привід для пишання, але й запорука подальшого культурного розвитку.

Новини по темі

Back to top button