Кам'янець-Подільський

Ліцеїсти урочисто склали присягу

Далеко за межами нашого міста  та Хмельницької області знають про один із найкращих навчальних закладів України – Кам’янець-Подільський  військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою.  Щороку сотні юнаків мріють стати студентами цього навчального закладу й гідно носити звання ліцеїста.

За гарною усталеною традицією закладу, 14 вересня відбулося урочисте посвячення першокурсників у ліцеїсти Кам’янець-Подільського військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, привітати юнаків із цією знаменною подією завітали директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко, заступник міського голови Василь Сукач, помічник народного депутата України Тетяна Мельниченко.

Від імені міського голови Михайла Євстафійовича Сімашкевича до присутніх звернувся заступник міського голови Василь Олександрович Сукач: «Військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою завжди був одним і кращих навчальних закладів міста, який відрізняється  не лише високими знаннями курсантів, а й тим, що саме тут формують патріотично-налаштовану молодь. Дорогі юнаки, ви обрали нелегкий, але важливий шлях своєї життєвої дороги, тому що професія військового завжди викликала шану і повагу серед людей. Бажаю вам добра, наснаги, успішних студентських років. Навчайтесь, служіть Вітчизні, як того вимагає веління ваших сердець».

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко зауважив, що одним із головних завдань Президента України Віктора Януковича є виховання патріотично-налаштованої, здорової, успішної молоді, яка будуватиме майбутнє нашої держави.

Зі словами привітань також виступили начальник Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександр  Рощук та начальник обласного управління МВС України в Хмельницькій області Сергій Шутяк.

Приємним подарунком для ліцеїстів стало те, що від імені міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка всі вони безкоштовно отримали квитки у кінотеатр «Cinema».

Чи не найголовнішим у житті для кожного студента стало урочисте складання присяги та гідне звання ліцеїста, яке вони відтепер носитимуть.

Новини по темі

Back to top button