Інциденти

Кам’янецькі депутати виступили проти ескалації конфлікту та розколу України

Сьогодні, 2 березня, о 14.00 відбулося пленарне засідання 59 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради, скликане у зв’язку із загрозою збройного конфлікту на території України.

Депутати планували зібратися о 15.00, але після народного віче, на якому також обговорювалося це питання, вирішили не чекати, а починати сесію раніше.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, міський голова Михайло Сімашкевич розпочав засідання із нагадування про те, що сьогодні прощена неділя, тому закликав забути про усі непорозуміння та конфлікти, а разом дбати про національний розвиток.

У свою чергу Михайло Євстафійович попросив вибачення у присутніх за можливі образи.

Росія фактично без оголошення війни ввела свої війська на територію суверенної держави Україна, що є порушенням всіх можливих міжнародних та міждержавних угод.

Зважаючи на це, депутати міської ради звернулися до Олександра Турчинова, Арсенія Яценюка та Андрія Парубія, які нині уособлюють найвищу державну владу, з вимогою вжити всіх необхідних заходів для збереження суверенітету України.

Також кам’янецькі народні обранці вважають за потрібне звернутися до іних держав та міжнародних організацій, які могли б вплинути на рішення РФ.

Ще одним пунктом звернення є вимога про оголошення загальної мобілізації та створення народного ополчення.

На думку місцевих політиків, таке звернення морально підтримає вищу владу та дасть підстави для рішучих дій.

Також депутати окремо звернулися до громади міста та громад східних та південних областей.

Фото kam-pod.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button