Суспільство

В’їзний знак до Кам’янця-Подільського розфарбували у синьо-жовті кольори

Ось уже буквально кілька тижнів, слідкуючи за новинами у ЗМІ, ми спостерігаємо чудову тенденцію – в українських містах масово оновлюються в’їзні знаки, надаючи їм патріотичних кольорів української символіки. Активісти нашої області теж не стояли осторонь. Шепетівка, Хмельницький, Ізяслав, Деражня, Полонне, Чемерівці… – усі ці міста отримали жовто-блакитні знаки.

Нарешті 16 травня Кам’янець-Подільський приєднався до всеукраїнської патріотичної акції. Четверо студентів Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка розфарбували в’їзний знак міста в жовто-блакитні кольори. Взявши у руки щітки і валики, буквально за три з половиною години вони перетворили білі літери напису на патріотичні жовто-блакитні. Слід зазначити, що ініціатором та ідейним натхненником такого патріотичного перевтілення став Ігор Старенький, аспірант історичного факультету та голова творчого об’єднання «Phoenix».

Напередодні погода дуже зіпсувалася. Майже всю ніч йшов дощ. Проте учасники були налаштовані рішуче. І тільки-но пробилися теплі промені сонця, вони вирушили до місця призначення. Разом із Ігорем Стареньким літери напису «Кам’янець-Подільський» розфарбовували Ольга Комарова, студентка магістратури історичного факультету, гол. редактор газети «Студентський меридіан», Інна Мисюра, студентка V курсу факультету української філології, учасниця творчого об’єднання «Phoenix» та Володимир Орищук, студент третього курсу цього ж факультету.

Того ж вечора інформація та світлини з оновленим написом набрали безмежну кількість коментарів і лайків на потужних патріотичних пабліках соцмережі «вконтакті» («Українська революція», «Революція. Євромайдан», а також кам’янецьких пабліках «Новини Кам’янець-Подільського», «Кам’янець – то є наше місто»).

«Зараз наша країна переживає далеко не найкращі свої часи, хоч і відбувається викристалізація нації. Будь-який прояв патріотизму зараз на вагу золота. Україною поширилася патріотична акція з розфарбування в’їзних знаків населених пунктів у кольори державного стягу. Не міг відстати в цій справі і наш Кам’янець. Власне, результати нашої роботи можна тепер побачити в’їжджаючи в Кам’янець-Подільський зі сторони Чернівців. Хочеться подякувати Інні, Ользі та Володимиру, які, не зважаючи на загрозу добряче змокнути, проявили свої патріотичні почуття та любов до України. Саме завдяки таким діям, коли кожен може внести свій помірний внесок, ми і зможемо побудувати нову Україну. Кому ж це робити, як не нам – молоді», – зазначив Ігор Старенький.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ольга КОЛОДЯНСЬКА, спеціально для «7 днів»Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button