Інциденти

Розпочато співпрацю з Македонією

Розпочато співпрацю з Македонією

Міський голова Михайло Сімашкевич днями  підписав Міжнародну Угоду про побратимство і співпрацю в сферах туризму, культури і освіти з містом Радовиш (Республіка Македонія). 

Як інформують у прес-службі Кам’янець-Подільської мської ради, передував цій події приїзд делегації з Македонії до Кам’янця-Подільського на День Незалежності України, в рамках якого було підписано Протокол про наміри встановлення партнерських відносин та співпрацю.

Кам’янець-Подільський давно обрав курс на європейську інтеграцію і міська влада продовжує працювати над підтримкою та розвитком різноманітних контактів з іноземними колегами.

Налагодження тісної, довготривалої та всебічної співпраці між українськими та іноземними регіонами і містами сприяє вивченню міжнародного досвіду реформ та наближенню українських територій до європейських стандартів місцевого розвитку й управління.

Сьогодні Республіка Македонія є асоційованим членом Європейського Союзу.

Як зазначив міський голова Михайло Сімашкевич: «Турфірми Македонії зацікавилися історичними об’єктами Кам’янця-Подільського та розглядають можливість обміну туристами між нашими містами. Згідно європейського законодавства та політичної ініціативи ЄС «Східне партнерство», країни-учасники зможуть отримувати 65 євро на кожного туриста. Це дасть можливість підтримувати туристичну галузь міста».

Європейський Союз є одним з основних суб’єктів надання допомоги Україні. Починаючи з 2007 року, фінансування Україні для реалізації Європейської політики сусідства надається в рамках нового інструменту фінансування — Інструменту європейського сусідства і партнерства (ІЄСП). З огляду на зміст, розмір фінансування та процедури ІЄСП для державних органів різного рівня, громадських організацій, наукових інституцій та інших зацікавлених осіб з’являється багато нових перспектив, пов’язаних з можливістю брати участь у різних програмах ІЄСП (національних, регіональних, тематичних, транскордонних).

Станом на 2014 рік Кам’янець-Подільський має вже 27 міст-побратимів.

Розпочато співпрацю з Македонією

Новини по темі

Back to top button