Інциденти

Розпочався опалювальний сезон

23 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевич №627-р від 22 жовтня, у Кам’янці-Подільському розпочато опалювальний сезон.

21 жовтня першими тепло подали у дитячі садочки,пологовий будинок та лікарні. Виняток становили ДНЗ №8 та №20, де сталися пориви внутрішньобудинкових мереж. Також через несправність мереж не змогла прийняти тепловий носій цього дня і районна лікарня. Найближчим часом ці заклади також отримають тепло.

Корпуси міської лікарні, що знаходяться на вул. Пушкінській, а також міська поліклініка та медичне училище 22 жовтня отримали тепло від нової котельні, що знаходиться на цій території. Новизна у тому, що це перша у місті котельня, яка повністю працює на твердому паливі, а саме, на солом’яних пелетах. У середу відбувся запуск двох котлів, наразі там тривають налагоджувальні роботи. Частково на твердому паливі працюють котельні по вул. Молодіжній та Вокзальній.

У зв’язку із різким похолодання, а також подальшим зниженням температури повітря, яке прогнозують синоптики на вихідні, було прийнято рішення 23 жовтня подавати тепло всіх категоріям споживачі. Зокрема, у цей день розпочали роботу всі котельні та ТЕЦ. Наразі триває підключення житлових будинків. Першими тепло отримують будинки, в яких подбали про утеплення, горищ, підвалів та під’їздів.

КП «Міськтепловоденергія» просить мешканців міста з розумінням ставитися до тієї ситуації, яка нині в державі, зокрема із енергоносіями. Для того, щоб ми змогли пережити цю зиму в теплі, треба економити тепло, не допускати його витік через не утеплені вікна, двері, стіни у квартирах та будинках в цілому. Також потрібно не забувати розраховуватися за отримані послуги, щоб не ставитися під загрозу проведення опалювального сезону.

Лише разом ми зможемо вистояти у цей непростий час.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button