Інциденти

Тарифи знову зросли

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг своїми Постановами №629 та 700 з 1 грудня цього року підвищила тарифи на опалення та гарячу воду для окремих категорій споживачів.

Мова йде про бюджетні установи, релігійні організації та інших споживачів. Для населення тарифи залишаються незмінними.

Постановою № 629 встановлено для комунального підприємства КП «Міськтепловоденергія» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на такому рівні:

– для бюджетних установ – 1215, 86 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

– для релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності) – 689,60 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

– для інших споживачів (крім населення) – 1215,86 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Востаннє тарифи для бюджетних установ Кам’янця-Подільського переглядалися 16 травня 2014 року, а для релігійних організацій – 11 липня 2014 року.

Також з 1 грудня змінилася вартість гарячої води для перерахованих вище категорій споживачів:

–  для бюджетних установ 1 куб м гарячої води коштує 64,72 грн (без ПДВ);

– для релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності) – 38,94 грн за 1 куб м (без ПДВ);

– для інших споживачів (крім населення) – 64,72 грн за 1 куб м (без ПДВ);

– для управителів багатоквартирних будинків: за умов підключення рушникосушок до системи гарячого водопостачання – 21,47 грн за 1 куб м (без ПДВ), а при відсутності рушникосушильників – 20,11 за 1 куб м (без ПДВ).

Ознайомитися із структурою тарифу можна на сайті Національної комісії або на офіційному сайті КП «Міськтепловоденергія».

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button